Systemy bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo systemów informatycznych w ostatnich latach stało się jednym z podstawowych mierników ich jakości. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla naszych klientów bezpieczeństwo gromadzonych przez nich informacji. W związku z tym proponujemy wiele rozwiązań, mających na celu ochronę systemów informatycznych przed niepowołanym dostępem lub przed utratą informacji.

Współpraca z najlepszymi światowymi dostawcami urządzeń i oprogramowania zwiększającego bezpieczeństwo systemów informatycznych zaowocowała uzyskaniem przez AdvaCom wielu wartościowych autoryzacji.

Checkpoint_1.jpgFirma CheckPoint jest jednym z najbardziej znanych na świecie dostawców oprogramowania i urządzeń zapewniających bezpieczeństwo w sieciach komputerowych. AdvaCom współpracuje z firmą CheckPoint od 2003 roku, co zaowocowało najpierw uzyskaniem certyfikatu CheckPoint Small Business Partner, a po kolejnych dużych wdrożeniach systemów bezpieczeństwa, uzyskaniem prestiżowego tytułu CheckPoint Pure Advantage Gold Partner.
CA_1.jpgFirma Computer Associates jest producentem oprogramowania dla biznesu, między innymi oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych oraz do zarządzania tożsamością i dostępem. AdvaCom od wielu lat z powodzeniem wdraża rozwiązania tej firmy. Dysponujemy certyfikatem CA Affiliate Partner.fsecure_1.jpgFirma F-Secure jest producentem urządzeń i oprogramowania do zabezpieczenia pojedynczych komputerów i całych systemów informatycznych. Dla naszych klientów wykonaliśmy wiele wdrożeń systemów F-Secure. Uzyskaliśmy certyfikat F-Secure Silver Partner. Dodatkowo F-Secure uhonorował nas dyplomem i statuetką Najlepszy Silver Partner w 2007 roku.
Symantec_kwadrat_1.jpgFirma Symantec jest jednym ze światowych liderów produkcji urządzeń i oprogramowania do zabezpieczania systemów informatycznych. Prowadzone przez naszą firmę wdrożenia produktów Symantec zaowocowały przyznaniem nam autoryzacji na poziomie Symantec Software Partner.

Ponieważ bezpieczeństwo systemów informatycznych jest jedną z najważniejszych dziedzin działalności naszej firmy, oferujemy również rozwiązania wilu innych producentów, zajmujących się tym zagadnieniem, w tym Fortinet, Proventia, Internet Security System, Sepaton, SonicWall i innych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii certyfikatów autoryzacyjnych przyznanych nam przez producentów.

Powrót do menu wyboru
Partnerzy: