Systemy okablowania strukturalnego

AdvaCom od początku swojej działalności wykonuje okablowanie sieci komputerowych. Współpracujemy w tym zakresie ze wszystkimi najważniejszymi producentami systemów okablowania, którzy przyznali nam liczne autoryzacje dotyczące projektowania i instalowania systemów okablowania oraz obejmowania ich wieloletnimi gwarancjami reasekurowanymi przez producentów danego systemu.

KroneOd 1999 roku pracownicy AdvaCom dysponują corocznie odnawianymi certyfikatami autoryzowanych instalatorów i projektantów systemów okablowania firmy Krone. Posiadają również uprawnienia do obejmowania wykonanych instalacji 20-letnią gwarancją niezawodności. Wiele z wykonanych przez nas instalacji otrzymało taką gwarancję reasekurowaną przez producenta systemu okablowania.molex_1.jpgFirma Molex (dawniej Mod-Tap) przyznała nam pierwszą autoryzację w 1994 roku, na początku obecności tej firmy na polskim rynku. Od tego czasu autoryzacja była wielokrotnie przedłużana, a AdvaCom wykonał wiele instalacji okablowania strukturalnego w oparciu o komponenty dostarczane przez tę firmę.ReichleDeMassari_1.jpgFirma Reichle & deMassari przyznała nam autoryzację po raz pierwszy w 2001 roku. Autoryzacje są sukcesywnie odnawiane do dnia dzisiejszego. Posiadamy uprawnienia do projektowanie i wykonywania instalacji okablowania strukturalnego w systemie R&M oraz do obejmowania wykonanych instalacji gwarancją niezawodności reasekurowaną przez producenta. W bieżącym roku otrzymaliśmy pamiątkową statuetkę w nagrodę za wieloletnią współpracę, w uznaniu dla jakości wykonywanych przez naszą firmę instalacji.

Systimax_1.jpgFirma CommScope przyznała nam w 2008 roku autoryzację do projektowania i wykonywania systemów okablowania Systimax.CobiNet_1.jpgFirma CobiNet przyznała nam w 2010 roku licencję do projektowania, nadzoru i wykonywania systemów okablowania CobiNet TopLink oraz do obejmowania ich 25 letnią gwarancją niezawodności.


Oprócz wymienionych wyżej systemów, posiadamy również autoryzacje innych producentów okablowania strukturalnego, w tym firm Eltra, Emiter, FMT, Schrack i innych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii certyfikatów autoryzacyjnych przyznanych nam przez producentów systemów okablowania strukturalnego..

Powrót do menu wyboru
Partnerzy: