Urządzenia aktywne sieci komputerowych

AdvaCom specjalizuje się w projektowaniu i budowie sieci komputerowych od samego początku swojego istnienia. Dzięki ponad 20-letniej obecności na tym rynku uzyskaliśmy ogromne doświadczenie, a także uznanie bardzo wielu klientów oraz najważniejszych światowych producentów urządzeń służących do budowy sieci komputerowych.

3Com_S

Pierwszy cetryfikat dotyczący urządzeń sieciowych AdvaCom uzyskał od firmy 3Com w 1995 roku. Był to certyfikat 3Com Authorized Networking Partner. W kolejnych latach otrzymaliśmy certyfikaty 3Com Authorized Solution Partner, a od 2001 roku aż do czasu przejęcia firmy 3Com przez Hewlett Packard w 2010 roku, dysponowaliśmy najwyższym w hierarchii certyfikatem 3Com Gold Partner.

HP

              Z firmą Hewlett Packard AdvaCom współpracuje od 1995 roku, między innymi w zakresie urządzeń sieciowych. Od 2010 roku, w którym
              nastąpiło przejęcie przez Hewlett Packard firmy 3Com, współpraca znacznie się rozwinęła.  AdvaCom zajął 3. miejsce w Polsce w sprzedaży
              rozwiązań HP Networking w 2010 roku. Aktualnie dysponujemy tytułem HP Preferred Partner GOLD.

Cisco_S

W 2003 roku AdvaCom uzyskał certyfikat firmy Cisco. Nasz aktualny poziom certyfikacji to Cisco Select Cetrified Partner.

Enterasys_S

Od kilku lat współpracujemy z firmą Enterasys. AdvaCom zrealizował kilka dużych wdrożeń systemów sieciowych z wykorzystaniem urządzeń tej firmy, co zaowocowało przyznaniem nam tytułu Enterasys Silver Partner. Zostaliśmy również wyróżnieni prestiżowym tytułem Best Secure Networks Partner 2006.

Microsens_S

AdvaCom współpracuje z firmą Microsens - niemieckim producentem światłowodowych urządzeń sieciowych - od połowy lat 90-tych dwudziestego wieku. W wyniku tej współpracy wykonaliśmy wiele sieci komputerowych opartych na kablach światłowodowych. Posiadamy certyfikat Microsens Advanced Solution Partner.

W naszej ofercie posiadamy również urządzenia wielu innych znanych na rynku producentów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii certyfikatów autoryzacyjnych przyznanych nam przez producentów urządzeń sieciowych.

Powrót do menu wyboru
Partnerzy: