Spotkania z klientami

Klienci są dla nas najważniejsi. Spotykamy się z nimi przy okazji realizacji projektów informatycznych oraz organizowanych przez nas licznych szkoleń. Niektóre szkolenia łączymy ze spotkaniami rekreacyjnymi. Zapraszamy również naszych klientów na spotkania z okazji ważnych dla nas chwil, takich jak otwarcie nowej siedziby, czy jubileusze istnienia firmy.

W latach 2006, 2007, 2008 i 2009 nad jeziorem Sława w okolicach Lubiatowa oraz w Kiekrzu koło Poznania odbyły się spotkania poświęcone problematyce bezpieczeństwa systemów informatycznych. Dodatkową atrakcją były regaty żeglarskie "AdvaCom Security Cup", w których czynnie brało udział wielu uczestników naszych szkoleń.

W 2008 roku AdvaCom ogłosił promocyjną sprzedaż produktów firm CheckPoint i F-Secure, związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych. Promocję nazwaliśmy "Patent na bezpieczeństwo". Firmy, które dokonały zakupów w okresie promocji mogły oddelegować swoich pracowników na bezpłatne szkolenie dotyczące produktów CheckPoint i F-Secure połączone z bezpłatnym kursem sternika motorowodnego. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu, uczestnicy otrzymali patent sternika motorowodnego.

We wrześniu 2013 roku w rezydencji Soley odbyło się uroczyste spotkanie związane z obchodzoną przez nas 25. rocznicą powstania AdvaCom-u. W spotkaniu uczestniczyli pracownicy oraz klienci naszej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami fotograficznymi z tych spotkań.
Powrót do menu wyboru
Partnerzy: