Nasze realizacje

Spośród licznych systemów informatycznych zrealizowanych przez AdvaCom w ostatnich latach, poniżej zamieściliśmy krótkie opisy wybranych, ciekawych realizacji.

Zapasowe DataCenter Dalkia

W 2009 roku AdvaCom zakończył realizację dużego projektu informatycznego, związanego z zaprojektowaniem, realizacją dostaw, instalacją i wdrożeniem zapasowego DataCenter firmy Dalkia Polska. Wdrożenie obejmowało serwery firmy IBM, systemy pamięci masowych, urządzenia sieciowe, oprogramowanie do wirtualizacji, synchronizacji i tworzenia kopii zapasowych. Więcej o tym wdrożeniu można przeczytać w zakładce "DataCenter Dalkia".

DataCenter Beyond

AdvaCom aktywnie uczestniczył w opracowaniu koncepcji oraz projektu centrum hostingowego Beyond Data Center, mieszczącego się w Centrum Handlu Biznesu i Sztuki Stary Browar w Poznaniu. Byliśmy również wykonawcą okablowania strukturalnego tego DataCenter. W powszechnej opinii jest to jedno z najnowocześniejszych i najlepiej zabezpieczonych DataCenter w Polsce. Zlokalizowane są w nim serwery portali internetowych Allegro, Nasza Klasa, Money.pl, Komputronik oraz serwery wielu innych portali i firm.

Struktura teleinformatyczna Międzynarodowych Targów Poznańskich

W grudniu 2008 roku w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Konferencja Klimatyczna ONZ - COP 14. Nasza firma była jednym z wykonawców struktury teleinformatycznej na potrzeby tej konferencji. Jakość, szybkość wykonania oraz profesjonalizm naszej firmy zyskały docenione zarówno przez uczestników, jak i organizatorów konferencji - przedstawicieli ONZ, Ministerstwa Środowiska, Zarządu MTP. Bardzo ucieszył nas list gratulacyjny przekazany przez Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Okablowanie strukturalne CHBiS Stary Browar

Centrum Handlu Biznesu i Sztuki "Stary Browar" w Poznaniu to wielokrotnie nagradzany charakterystyczny obiekt w centrum Poznania, posiadający niezwykły styl i urok. Składa się z trzech części: Atrium, Dziedzińca Sztuki i Pasażu. Liczy łącznie 130.000 m. kw. powierzchni. AdvaCom wykonał projekt oraz całość okablowania strukturalnego kompleksu budynków "Starego Browaru"

Powrót do menu wyboru
Partnerzy: