O firmie

Przedsiębiorstwo Informatyczne AdvaCom Sp. z o. o. powstało w 1988 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się problematyką rozbudowanych systemów informatycznych i sieci komputerowych. Projektujemy i wykonujemy kompletne, niezawodne systemy obejmujące okablowanie strukturalne, urządzenia aktywne sieci, serwery i stacje robocze oraz oprogramowanie systemowe i aplikacyjne.

Ogromne doświadczenie zdobyte w tych dziedzinach przez ponad 25 lat działalności, pozwoliło nam osiągnąć wysoką pozycję na rynku usług informatycznych. Jesteśmy doceniani zarówno przez naszych klientów, jak i przez renomowanych producentów sprzętu i oprogramowania komputerowego.

Logo_ISO_200Wysoka jakość naszych usług została również potwierdzona przez niezależne firmy, które wielokrotnie przyznawały nam nagrody i wyróżnienia. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług jest uzyskany w maju 2005 roku certyfikat systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. Od maja 2010 roku dysponujemy certyfikatem systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Od grudnia 2001 roku prowadzimy działalność w nowym, własnym, doskonale wyposażonym budynku biurowym, mieszczącym się w Poznaniu, przy ul. Zawady 33. Infrastruktura informatyczna i telekomunikacyjna, przestronne magazyny, sale konferencyjne oraz sala szkoleniowa pozwalają nam na sprawną i profesjonalną obsługę nawet najbardziej wymagających klientów.

AdvaCom_prz__d_maly AdvaCom_tyl_maly AdvaCom_wnetrze_maly

Partnerzy: