Kontakt

Przedsiębiorstwo Informatyczne
AdvaCom Sp. z o.o.

ul. Zawady 33, 61-001 Poznań

+48 61 871 81 01

Formularz kontaktowy

Nasza lokalizacja

Dyrekcja
Paweł Krysztofiak

61 871 81 02
p_krysztofiak@advacom.pl

Jerzy Kręglewski

61 871 81 02
j_kreglewski@advacom.pl

Sekretariat

Stanisława Libera

61 871 81 02
s_libera@advacom.pl

Recepcja

Monika Osińska

61 871 81 00
recepcja@advacom.pl

Dział projektowy (61 871 81 20)
Wojciech Latanowicz

61 871 81 22
w_latanowicz@advacom.pl

Maciej Śniegowski

61 871 81 24
m_sniegowski@advacom.pl

Maciej Paczkowski

61 871 81 21
m.paczkowski@advacom.pl

Dariusz Matusiak

61 871 81 62
d_matusiak@advacom.pl

Wojciech Patalas

61 871 81 23
w_patalas@advacom.pl

Dział handlowy (61 871 81 10)
Sebastian Kycia

61 871 81 14
s.kycia@advacom.pl

Dział sieciowy (61 871 81 30)
Krzysztof Orłowski

61 871 81 31
k_orlowski@advacom.pl

Rafał Niedbała

61 871 81 33
r_niedbala@advacom.pl

Dział systemów (61 871 81 40)
Piotr Tacij

61 871 81 41
p_tacij@advacom.pl

Karol Nowosadko

61 871 81 42
k_nowosadko@advacom.pl

Dział serwisu (61 871 81 50)
Michał Jenek

61 871 81 51
m_jenek@advacom.pl

Dział wykonawczy (61 871 81 50)
Marcin Molenda

61 871 81 55
m_molenda@advacom.pl

Dane rejestracyjne

Przedsiębiorstwo Informatyczne AdvaCom Sp. z o.o.
61-001 Poznań, ul. Zawady 33
NIP: 779-00-00-043, Regon: 001317584, KRS: 0000104871

Rejestracja: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Rejestr Przedsiębiorców
Kapitał zakładowy: 108.000,00 zł

Skontaktuj się z nami

+48 61 871 81 00
+48 61 871 81 01