O firmie

Na rynku informatycznym od 1988 roku

Przedsiębiorstwo Informatyczne AdvaCom Sp. z o. o. powstało w 1988 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się problematyką rozbudowanych systemów informatycznych i sieci komputerowych. Projektujemy i wykonujemy kompletne, niezawodne systemy obejmujące okablowanie strukturalne, urządzenia aktywne sieci, serwery i stacje robocze oraz oprogramowanie systemowe i aplikacyjne.

Ogromne doświadczenie zdobyte w tych dziedzinach przez ponad 30 lat działalności, pozwoliło nam osiągnąć wysoką pozycję na rynku usług informatycznych. Jesteśmy doceniani zarówno przez naszych klientów, jak i przez renomowanych producentów sprzętu i oprogramowania komputerowego.

Jakość i nowoczesność

Wysoka jakość naszych usług została również potwierdzona przez niezależne firmy, które wielokrotnie przyznawały nam nagrody i wyróżnienia. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług jest utrzymywany i sukcesywnie rozwijany od maja 2005 roku system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001

Od grudnia 2001 roku prowadzimy działalność w nowym, własnym, doskonale wyposażonym budynku biurowym, mieszczącym się w Poznaniu, przy ul. Zawady 33. Infrastruktura informatyczna i telekomunikacyjna, przestronne magazyny, sale konferencyjne oraz sala szkoleniowa pozwalają nam na sprawną i profesjonalną obsługę nawet najbardziej wymagających klientów.

Nagrody i wyróżnienia

Nasze zaangażowanie w realizowane projekty oraz najwyższa jakość świadczonych usług były wielokrotnie nagradzane.

Największym wyróżnieniem są dla nas dowody uznania przekazywane przez naszych klientów. Otrzymujemy również liczne wyróżnienia przyznawane przez znanych producentów branży IT oraz przez niezależne organizacje. Szczególne znaczenie ma również certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001. Certyfikat ten po raz pierwszy został nam przyznany w maju 2005 roku przez prestiżową brytyjską firmę Lloyd’s Register Quality Assurance. System Zarządzania Jakością jest przez nas systematycznie doskonalony i utrzymywany.

Wyróżnienia biznesowe

AdvaCom otrzymał liczne wyróżnienia za swoją działalność biznesową. Stanowią one potwierdzenie rzetelności i stabilności firmy oraz świadczą o stałym rozwoju i dążeniu do coraz lepszej obsługi naszych klientów.

Wyróżnienia od Partnerów

AdvaCom otrzymał liczne wyróżnienia od znanych producentów z branży IT. Stanowią one potwierdzenie naszej wiedzy oraz zaangażowania w propagowanie nowoczesnych rozwiązań IT.

Dane rejestracyjne

Przedsiębiorstwo Informatyczne AdvaCom Sp. z o.o.
61-001 Poznań, ul. Zawady 33
NIP: 779-00-00-043, Regon: 001317584, KRS: 0000104871

Rejestracja: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Rejestr Przedsiębiorców
Kapitał zakładowy: 108.000,00 zł

Skontaktuj się z nami

+48 61 871 81 00
+48 61 871 81 01
Preferencje Prywatności

Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Warto zauważyć, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej i usługach, które jesteśmy w stanie zaoferować.

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Nasza strona używa ciasteczek, głównie z serwisów firm trzecich. Zdefiniuj swoje Preferencje Prywatności i/lub zaakceptuj nasze zasady używania ciasteczek.