Autoryzacje

Dlaczego warto z nami współpracować

Kompetencja AdvaCom-u została doceniona przez renomowanych światowych producentów sprzętu i oprogramowania komputerowego, którzy przyznali nam swoje autoryzacje.

Wiele autoryzacji zostało przyznanych w ubiegłym wieku i są odnawiane do dnia dzisiejszego. Świadczy to o utrzymywaniu przez AdvaCom bardzo wysokiego poziomu znajomości rozwiązań poszczególnych producentów.

Dzięki posiadanym autoryzacjom pracownicy AdvaCom dysponują dostępem do wsparcia technicznego i baz wiedzy poszczególnych producentów, co pozwala w sposób szybki i efektywny rozwiązywać problemy, jakie mogą się pojawiać przy wdrażaniu zaawansowanych produktów informatycznych.

Sprawdź jakie autoryzacje posiadamy

Dane rejestracyjne

Przedsiębiorstwo Informatyczne AdvaCom Sp. z o.o.
61-001 Poznań, ul. Zawady 33
NIP: 779-00-00-043, Regon: 001317584, KRS: 0000104871

Rejestracja: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Rejestr Przedsiębiorców
Kapitał zakładowy: 108.000,00 zł

Skontaktuj się z nami

+48 61 871 81 00
+48 61 871 81 01
Preferencje Prywatności

Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Warto zauważyć, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej i usługach, które jesteśmy w stanie zaoferować.

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Nasza strona używa ciasteczek, głównie z serwisów firm trzecich. Zdefiniuj swoje Preferencje Prywatności i/lub zaakceptuj nasze zasady używania ciasteczek.