Systemy bezpieczeństwa

Współpraca z najlepszymi światowymi dostawcami

Bezpieczeństwo systemów informatycznych w ostatnich latach stało się jednym z podstawowych mierników ich jakości. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla naszych klientów bezpieczeństwo gromadzonych przez nich informacji. W związku z tym proponujemy wiele rozwiązań, mających na celu ochronę systemów informatycznych przed niepowołanym dostępem lub przed utratą informacji.

Współpraca z najlepszymi światowymi dostawcami urządzeń i oprogramowania zwiększającego bezpieczeństwo systemów informatycznych zaowocowała uzyskaniem przez AdvaCom wielu wartościowych autoryzacji.

CheckPoint Pure Advantage Gold Partner.

Firma CheckPoint jest jednym z najbardziej znanych na świecie dostawców oprogramowania i urządzeń zapewniających bezpieczeństwo w sieciach komputerowych. AdvaCom współpracuje z firmą CheckPoint od 2003 roku, co zaowocowało najpierw uzyskaniem certyfikatu CheckPoint Small Business Partner, a po kolejnych dużych wdrożeniach systemów bezpieczeństwa, uzyskaniem prestiżowego tytułu CheckPoint Pure Advantage Gold Partner.

F-Secure Silver Partner

Firma F-Secure jest producentem urządzeń i oprogramowania do zabezpieczenia pojedynczych komputerów i całych systemów informatycznych. Dla naszych klientów wykonaliśmy wiele wdrożeń systemów F-Secure. Uzyskaliśmy certyfikat F-Secure Silver Partner. Dodatkowo F-Secure uhonorował nas dyplomem i statuetką Najlepszy Silver Partner w 2007 roku.

Symantec Software Partner

Firma Symantec jest jednym ze światowych liderów produkcji urządzeń i oprogramowania do zabezpieczania systemów informatycznych. Prowadzone przez naszą firmę wdrożenia produktów Symantec zaowocowały przyznaniem nam autoryzacji na poziomie Symantec Software Partner.

SonicWall

Firma dostarczająca rozwiązania i urządzenia z zakresu bezpieczeństwa Internetu. Zakresem produktów obejmuje sprzętowe zapory, urządzenia UTM, koncentratory VPN, urządzenia kopii zapasowych, filtry antyspamowe i kontrolery treści. Pierwsze projekty z wdrożeniem produktów SonicWALL realizowaliśmy już w 2004 roku.

CA Affiliate Partner

Firma Computer Associates jest producentem oprogramowania dla biznesu, między innymi oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych oraz do zarządzania tożsamością i dostępem. AdvaCom od wielu lat z powodzeniem wdraża rozwiązania tej firmy. Dysponujemy certyfikatem CA Affiliate Partner.

Ponieważ bezpieczeństwo systemów informatycznych jest jedną z najważniejszych dziedzin działalności naszej firmy, oferujemy również rozwiązania wilu innych producentów, zajmujących się tym zagadnieniem, w tym Fortinet, Proventia, Internet Security System, Sepaton, SonicWall i innych.

Certyfikaty dotyczące systemów bezpieczeństwa informatycznego

Zapraszamy do obejrzenia galerii certyfikatów autoryzacyjnych przyznanych nam przez producentów.

Dane rejestracyjne

Przedsiębiorstwo Informatyczne AdvaCom Sp. z o.o.
61-001 Poznań, ul. Zawady 33
NIP: 779-00-00-043, Regon: 001317584, KRS: 0000104871

Rejestracja: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Rejestr Przedsiębiorców
Kapitał zakładowy: 108.000,00 zł

Skontaktuj się z nami

+48 61 871 81 00
+48 61 871 81 01
Preferencje Prywatności

Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Warto zauważyć, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej i usługach, które jesteśmy w stanie zaoferować.

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Nasza strona używa ciasteczek, głównie z serwisów firm trzecich. Zdefiniuj swoje Preferencje Prywatności i/lub zaakceptuj nasze zasady używania ciasteczek.