Urządzenia sieci komputerowych

Ponad 30 lat doświadczenia

AdvaCom specjalizuje się w projektowaniu i budowie sieci komputerowych od samego początku swojego istnienia. Dzięki ponad 30. letniej obecności na tym rynku uzyskaliśmy ogromne doświadczenie, a także uznanie bardzo wielu klientów oraz najważniejszych światowych producentów urządzeń służących do budowy sieci komputerowych.

HPE Aruba GOLD Partner

Z firmą Hewlett Packard AdvaCom współpracuje od 1995 roku, między innymi w zakresie urządzeń sieciowych. Od 2010 roku, w którym nastąpiło przejęcie przez Hewlett Packard firmy 3Com, współpraca znacznie się rozwinęła. AdvaCom zajął 3. miejsce w Polsce w sprzedaży rozwiązań HP Networking w 2010 roku. Po podziale firmy HP na HP Inc. i HPE oraz po akwizycji firmy Aruba Networks nasza współpraca uległa znacznej intensyfikacji Aktualnie dysponujemy tytułem HPE Aruba GOLD Partner.

Extreme Networks Partner

W 2004 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Enterasys. AdvaCom zrealizował kilka dużych wdrożeń systemów sieciowych z wykorzystaniem urządzeń tej firmy, co zaowocowało przyznaniem nam tytułu Enterasys Silver Partner. Zostaliśmy również wyróżnieni prestiżowym tytułem Best Secure Networks Partner 2006. W 2013 roku firma Enterasys została przejęta przez Extreme Networks i od tego czasu jesteśmy autoryzowanym partnerem Extreme Networks.

Cisco Select Certified Partner

W 2003 roku AdvaCom uzyskał certyfikat firmy Cisco. Nasz aktualny poziom certyfikacji to Cisco Select Certified Partner.

Microsens Advanced Solution Partner

AdvaCom współpracuje z firmą Microsens – niemieckim producentem światłowodowych urządzeń sieciowych – od połowy lat 90-tych dwudziestego wieku. W wyniku tej współpracy wykonaliśmy wiele sieci komputerowych opartych na kablach światłowodowych. Posiadamy certyfikat Microsens Advanced Solution Partner.

W naszej ofercie posiadamy również urządzenia wielu innych znanych na rynku producentów.

Certyfikaty dotyczące urządzeń aktywnych sieci komputerowych

Zapraszamy do obejrzenia galerii certyfikatów autoryzacyjnych przyznanych nam przez producentów urządzeń sieciowych.

Dane rejestracyjne

Przedsiębiorstwo Informatyczne AdvaCom Sp. z o.o.
61-001 Poznań, ul. Zawady 33
NIP: 779-00-00-043, Regon: 001317584, KRS: 0000104871

Rejestracja: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Rejestr Przedsiębiorców
Kapitał zakładowy: 108.000,00 zł

Skontaktuj się z nami

+48 61 871 81 00
+48 61 871 81 01
Preferencje Prywatności

Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Warto zauważyć, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej i usługach, które jesteśmy w stanie zaoferować.

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Nasza strona używa ciasteczek, głównie z serwisów firm trzecich. Zdefiniuj swoje Preferencje Prywatności i/lub zaakceptuj nasze zasady używania ciasteczek.