Contact

Przedsiębiorstwo Informatyczne
AdvaCom Sp. z o.o.

ul. Zawady 33, 61-001 Poznań, Poland

+48 61 871 81 01

Contact form

    Our location

    Management
    Paweł Krysztofiak

    +48 61 871 81 02
    p_krysztofiak@advacom.pl

    Jerzy Kręglewski

    +48 61 871 81 02
    j_kreglewski@advacom.pl

    Secretariat

    Stanisława Libera

    +48 61 871 81 02
    s_libera@advacom.pl

    Reception

    Monika Osińska

    +48 61 871 81 00
    recepcja@advacom.pl

    Design dep. (+48 61 871 81 20)
    Wojciech Latanowicz

    +48 61 871 81 22
    w_latanowicz@advacom.pl

    Maciej Śniegowski

    +48 61 871 81 24
    m_sniegowski@advacom.pl

    Maciej Paczkowski

    +48 61 871 81 21
    m.paczkowski@advacom.pl

    Dariusz Matusiak

    +48 61 871 81 62
    d_matusiak@advacom.pl

    Wojciech Patalas

    +48 61 871 81 23
    w_patalas@advacom.pl

    Sales dep. (+48 61 871 81 10)
    Sebastian Kycia

    +48 61 871 81 14
    s.kycia@advacom.pl

    Network dep. (+48 61 871 81 30)
    Krzysztof Orłowski

    +48 61 871 81 31
    k_orlowski@advacom.pl

    Rafał Niedbała

    +48 61 871 81 33
    r_niedbala@advacom.pl

    Systems dep. (+48 61 871 81 40)
    Piotr Tacij

    +48 61 871 81 41
    p_tacij@advacom.pl

    Karol Nowosadko

    +48 61 871 81 42
    k_nowosadko@advacom.pl

    Service dep. (+48 61 871 81 50)
    Michał Jenek

    +48 61 871 81 51
    m_jenek@advacom.pl

    Installation dep. (+48 61 871 81 50)
    Marcin Molenda

    +48 61 871 81 55
    m_molenda@advacom.pl

    Registration data

    Przedsiębiorstwo Informatyczne AdvaCom Sp. z o.o.
    61-001 Poznań, ul. Zawady 33
    NIP: 779-00-00-043, Regon: 001317584, KRS: 0000104871

    Rejestracja: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
    VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
    Rejestr Przedsiębiorców
    Kapitał zakładowy: 108.000,00 zł

    Contact us

    +48 61 871 81 00
    +48 61 871 81 01