Systemy okablowania strukturalnego

Gwarancja niezawodności

AdvaCom od początku swojej działalności wykonuje okablowanie sieci komputerowych. Współpracujemy w tym zakresie ze wszystkimi najważniejszymi producentami systemów okablowania, którzy przyznali nam liczne autoryzacje dotyczące projektowania i instalowania systemów okablowania oraz obejmowania ich wieloletnimi gwarancjami reasekurowanymi przez producentów danego systemu.

Certyfikaty autoryzowanych instalatorów i projektantów systemów okablowania firmy Krone

Od 1999 roku pracownicy AdvaCom dysponują corocznie odnawianymi certyfikatami autoryzowanych instalatorów i projektantów systemów okablowania firmy Krone. Posiadają również uprawnienia do obejmowania wykonanych instalacji 20-letnią gwarancją niezawodności. Wiele z wykonanych przez nas instalacji otrzymało taką gwarancję reasekurowaną przez producenta systemu okablowania.

Autoryzacja od Firmy Molex (dawniej Mod-Tap)

Firma Molex (dawniej Mod-Tap) przyznała nam pierwszą autoryzację w 1994 roku, na początku obecności tej firmy na polskim rynku. Od tego czasu autoryzacja była wielokrotnie przedłużana, a AdvaCom wykonał wiele instalacji okablowania strukturalnego w oparciu o komponenty dostarczane przez tę firmę.

Autoryzacja przyznana przez Reichle & deMassari

Firma Reichle & deMassari przyznała nam autoryzację po raz pierwszy w 2001 roku. Autoryzacje są sukcesywnie odnawiane do dnia dzisiejszego. Posiadamy uprawnienia do projektowanie i wykonywania instalacji okablowania strukturalnego w systemie R&M oraz do obejmowania wykonanych instalacji gwarancją niezawodności reasekurowaną przez producenta. W bieżącym roku otrzymaliśmy pamiątkową statuetkę w nagrodę za wieloletnią współpracę, w uznaniu dla jakości wykonywanych przez naszą firmę instalacji.

Autoryzacja przyznana przez CommScope

Firma CommScope przyznała nam w 2008 roku autoryzację do projektowania i wykonywania systemów okablowania Systimax.

Licencja przyznana przez CobiNet

Firma CobiNet przyznała nam w 2010 roku licencję do projektowania, nadzoru i wykonywania systemów okablowania CobiNet TopLink oraz do obejmowania ich 25 letnią gwarancją niezawodności.

Oprócz wymienionych wyżej systemów, posiadamy również autoryzacje innych producentów okablowania strukturalnego, w tym firm Eltra, Emiter, FMT, Schrack i innych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii certyfikatów autoryzacyjnych przyznanych nam przez producentów systemów okablowania strukturalnego..

Certyfikaty dotyczące systemów okablowania strukturalnego

Dane rejestracyjne

Przedsiębiorstwo Informatyczne AdvaCom Sp. z o.o.
61-001 Poznań, ul. Zawady 33
NIP: 779-00-00-043, Regon: 001317584, KRS: 0000104871

Rejestracja: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Rejestr Przedsiębiorców
Kapitał zakładowy: 108.000,00 zł

Skontaktuj się z nami

+48 61 871 81 00
+48 61 871 81 01
Preferencje Prywatności

Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w formie plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Warto zauważyć, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na Twoje wrażenia na naszej stronie internetowej i usługach, które jesteśmy w stanie zaoferować.

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Nasza strona używa ciasteczek, głównie z serwisów firm trzecich. Zdefiniuj swoje Preferencje Prywatności i/lub zaakceptuj nasze zasady używania ciasteczek.